2017-18 Βραβείο στο διαγωνισμό Filmmakers 2018

Το βραβείο Καλλιτεχνικής Αρτιότητας στον πανελλήνιο διαγωνισμό Filmmakers 2018 έλαβε η ταινία μικρού μήκους"Απουσίες" που δημιούργησαν οι εκπαιδευτικοί του σχολείου μας Γιώργος Γρηγοριάδης και Μαρία Χατζηγεωργίου με μαθητές της Β΄λυκείου...Τους συγχαίρουμε θερμά για το μεράκι, τη φαντασία και τη δημιουργικότητά τους.

Συμμετείχαν οι μαθητές : Αζοΐδου Ναταλία, Αθανασέλος Στάθης, Αραμπατζής Ζάκης, Βαγγέλη Βασίλης, Δεληπαναγιώτης Γιώργος, Ζώτος Σωτήρης, Κάμτσης Αθανάσιος, Κασαπούδης Νίκος, Κεσόγλου Άρης, Κρουσταλέλης Παναγιώτης, Μακρίδου Δέσποινα, Μαλόλι Χρίστος, Μιχάλογλου Γιάννης, Μπουλουσάκης Δημήτρης, Παπαδοπούλου Χριστίνα, Πέσιος Ραφαήλ, Σαλμανίδου Οσία, Τσακίρη Κερασία, Φωκιανού Ελένη, Φωκιανού Ελισάβετ.

Απολαύστε την...